Ullmann Josef (Nekmíř 1870 - 1922 Praha)
Splav, signováno a datováno vlevo dole Jos. Ullmann 1910, olej/karton, 40 x 60 cm, rám (Šm)
22.09.2018 - 15:00
- Dosažená cena: **
CZK 95.000,-
CZK 90.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 60.000,-
Aukce: | Výtvarné umění, sklo, design |
Datum: | 22.09.2018 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu hotel, Štěpánská 40, Praha 1 |
Prohlídka: | 03.09. - 22.09.2018 |